450WXA6.8MEFC12.5X16
MFR.Part #
450WXA6.8MEFC12.5X16
JLCPCB Part #
C1595585
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-25℃~+125℃ 115.5mA@10kHz 12.5mm 16mm 2000hrs@105℃ 450V 5mm 6.8uF ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS