400MXK560MEFCSN30X40
MFR.Part #
400MXK560MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C3721132
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.12A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 400V 40mm 560uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS