LAK2G680MELZ25
MFR.Part #
LAK2G680MELZ25
JLCPCB Part #
C1601634
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 25mm 400V 400mA@120Hz 68uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS