200SXC390MEFCSN30X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200SXC390MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1603682
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.534A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 30mm 390uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS