400MXC180MEFCSN25X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400MXC180MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1607283
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V 980mA@120Hz ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS