100ZLJ120MCE10X25
MFR.Part #
100ZLJ120MCE10X25
JLCPCB Part #
C1600341
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 10mm 120uF 25mm 5mm 69mΩ 810mA@120Hz ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS