450LXW120MEFR14.5X50
MFR.Part #
450LXW120MEFR14.5X50
JLCPCB Part #
C5115157
Package
Plugin,D14.5xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 120uF 14.5mm 450V 50mm 7.5mm 890mA@120Hz ±20% 插件,D14.5xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS