LNY2G682MSEGBN
MFR.Part #
LNY2G682MSEGBN
JLCPCB Part #
C1619869
Package
Bolt,D63.5xL168mm
Description
-40℃~+85℃ 168mm 19.1A@120Hz 2000hrs@85℃ 28.6mm 400V 63.5mm 6800uF ±20% 螺栓,D63.5xL168mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS