400LSQ1200M51X83
MFR.Part #
400LSQ1200M51X83
JLCPCB Part #
C1614684
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 21.8mm 3000hrs@85℃ 4.956A@10kHz 400V 51mm 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS