LNT2H331MSEFBN
MFR.Part #
LNT2H331MSEFBN
JLCPCB Part #
C1616030
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-25℃~+105℃ 2.7A@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 330uF 500V 51mm 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS