400LSG3900MDC464X114
MFR.Part #
400LSG3900MDC464X114
JLCPCB Part #
C1617594
Package
Bolt,D64xL114mm
Description
-25℃~+105℃ 114mm 3900uF 400V 5000hrs@105℃ 64mm ±20% 螺栓,D64xL114mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS