E36D250LPN403UC79U
MFR.Part #
E36D250LPN403UC79U
JLCPCB Part #
C6028455
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 22.2mm 25V 40000uF 50.8mm 79mm 螺栓,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS