25ZLQ1800MEFC12.5X20
MFR.Part #
25ZLQ1800MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1581265
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.614A@120Hz 12.5mm 16mΩ 1800uF 20mm 25V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS