400KXF100MEFCSN25X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400KXF100MEFCSN25X20
JLCPCB Part #
C1581402
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 600mA@120Hz ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS