380LX221M200J202
MFR.Part #
380LX221M200J202
JLCPCB Part #
C19532305
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2A@20kHz 10mm 200V 20mm 220uF 25mm 3000hrs@85℃ 905mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS