10PK6800MEFCG412.5X25
MFR.Part #
10PK6800MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C1597133
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10V 12.5mm 2.4725A@10kHz 2000hrs@85℃ 25mm 5mm 6800uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS