10YXG1000MEFCT78X20
MFR.Part #
10YXG1000MEFCT78X20
JLCPCB Part #
C1594024
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.05A@100kHz 1000uF 10V 20mm 3.5mm 4000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS