400HXG220MEFCSN25X35
MFR.Part #
400HXG220MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1580096
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS