400AX10MEFCT810X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400AX10MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1596127
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS