35SKV220M10X10.5
MFR.Part #
35SKV220M10X10.5
JLCPCB Part #
C3829667
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 10mm 220uF 35V 360mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS