400HXC150MEFCSN30X25
MFR.Part #
400HXC150MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1608677
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.41A@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS