400MXC150MEFCSN30X25
MFR.Part #
400MXC150MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C3723216
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 820mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS