450BXC15MEFCG412.5X25
MFR.Part #
450BXC15MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C1597777
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 15uF 25mm 450V 5mm 600mA@100kHz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS