50ZLH560MEFCRI12.5X25
MFR.Part #
50ZLH560MEFCRI12.5X25
JLCPCB Part #
C5115373
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.326A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 25mm 50V 560uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS