LGG2Z821MELZ40
MFR.Part #
LGG2Z821MELZ40
JLCPCB Part #
C1644483
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180V 2000hrs@105℃ 22mm 3A@50kHz 40mm 820uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS