50ML33MEFC8X7
MFR.Part #
50ML33MEFC8X7
JLCPCB Part #
C5115246
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 3.5mm 33uF 5000hrs@105℃ 50V 75mA@120Hz 7mm 8mm ±20% 插件,D8xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS