25YXM100MMBLT16.3X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25YXM100MMBLT16.3X11
JLCPCB Part #
C2798227
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100uF 11mm 2.5mm 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS