35ZLK220M8X16
MFR.Part #
35ZLK220M8X16
JLCPCB Part #
C1594932
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 220uF 3.5mm 35V 4000hrs@105℃ 59mΩ 615mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS