200SXC820MEFCSN30X35
MFR.Part #
200SXC820MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C6050132
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.11A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 30mm 35mm 820uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS