35ZLH470MHFCT810X16
MFR.Part #
35ZLH470MHFCT810X16
JLCPCB Part #
C2920637
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 35V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS