50PJV82M8X10.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50PJV82M8X10.5
JLCPCB Part #
C3275576
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.7A@100kHz 10.5mm 30mΩ 4000hrs@125℃ 50V 82uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS