35ZL56MEFC8X7
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35ZL56MEFC8X7
JLCPCB Part #
C1592749
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 152mA@120Hz 3.5mm 35V 56uF 7mm 8mm ±20% 插件,D8xL7mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS