35RX50220MEFCT810X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35RX50220MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1596694
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10mm 20mm 220uF 35V 460mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS