35YXJ470MCA10X16
MFR.Part #
35YXJ470MCA10X16
JLCPCB Part #
C1584867
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 35V 470uF 5mm 62mΩ 907.5mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS