35YXJ100M6.3X11
MFR.Part #
35YXJ100M6.3X11
JLCPCB Part #
C88754
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100uF 11mm 2.5mm 35V 6.3mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS