16YXH1500MEFC10X28
MFR.Part #
16YXH1500MEFC10X28
JLCPCB Part #
C694072
Package
Plugin,D10xL28mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 16V 28mm 5mm ±20% 插件,D10xL28mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS