25YXH680MEFCT810X20
MFR.Part #
25YXH680MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C5114694
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 25V 5mm 680uF 7000hrs@105℃ 770mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS