35YXF470MFFCT810X20
MFR.Part #
35YXF470MFFCT810X20
JLCPCB Part #
C324042
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 35V 470uF 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS