400BXF47MGC16X20
MFR.Part #
400BXF47MGC16X20
JLCPCB Part #
C5114918
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 400V 47uF 480mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS