350MXC100MEFCSN22X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
350MXC100MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1602347
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 350V 966mA@10kHz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS