63MXG3300MEFCSN25X30
MFR.Part #
63MXG3300MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1590136
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.33A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 3300uF 63V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS