35USC4700MEFCSN25X25
MFR.Part #
35USC4700MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1601910
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 35V 4700uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS