10ZLS4700MEFC12.5X30
MFR.Part #
10ZLS4700MEFC12.5X30
JLCPCB Part #
C1591581
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 13mΩ 2.415A@120Hz 30mm 4700uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS