35USC4700MEFCSN22X25
MFR.Part #
35USC4700MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C3724027
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.46A@120Hz 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 35V 4700uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS