LKG2A681MESZAK
MFR.Part #
LKG2A681MESZAK
JLCPCB Part #
C1602044
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.75A@120Hz 1000hrs@85℃ 100V 10mm 22mm 25mm 680uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS