ALC80D111CB500
MFR.Part #
ALC80D111CB500
JLCPCB Part #
C1500476
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.11A@100Hz 1.536Ω@100Hz 10mm 110uF 30mm 30mm 500V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS