35MXG6800MEFCSN25X30
MFR.Part #
35MXG6800MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1582031
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.41A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 35V 6800uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS