ALC80A910BB450
MFR.Part #
ALC80A910BB450
JLCPCB Part #
C1607253
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.422Ω@100Hz 10mm 25mm 30mm 450V 6000hrs@105℃ 870mA@100Hz 91uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS