6.3ZLH2200MEFCT810X20
MFR.Part #
6.3ZLH2200MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C694352
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 2200uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS