35MXG5600MEFCSN20X40
MFR.Part #
35MXG5600MEFCSN20X40
JLCPCB Part #
C3721980
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.13A@120Hz 20mm 3000hrs@105℃ 35V 40mm 5600uF ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS